2006 yılından bu yana Rumelihisarı’nda boğaz severlere hizmet sunmaya devam eden Cafe Nar gerçekleştirdiği yeniliklerle adından her daim söz ettiren sıcacık bir mekan.

Başka yerde bulması zor olan Cafe Nar’a özgü taze meyve ve meyve sularıyla ünlü menü; tüm şehirde üne sahip kahvaltısının dışında, ana yemek, salata ve tatlı çeşitleriyle daha da zenginleşmiş olarak sunuluyor.

Kendine özel lezzetlerle tatlandırılmış menüsündeki farklıların yanı sıra Cafe Nar’ın ahşap tarihi binasının iç dekorasyonu misafirlerini ev sıcaklığını aratmayacak bir konseptle ağırlıyor. Hisar semtinin Boğaz’a bakan köşelerinden birinde, tarihi bir eser olan eski Edward’s binasında konumlanan Nar, eski Osmanlı konaklarını hatırlatan iç dekoru, tarihi asansörü, eşsiz boğaz manzarasına sahip Kaptan Köşkü ve muhtelif ressamlar tarafından yapılmış ahşap duvarlarındaki resimler ile de farklı bir atmosfere sahip.

Aynı zamanda katların özel günler için ayrılmasına olanak sağlayarak, toplantı ve doğum günü gibi özel günler için güzel bir alternatif yaratılıyor.

Cafe Nar, şehrin ve işin günlük karmaşasından uzaklaşıp içkinizi muazzam boğaz manzarasıyla birlikte arkadaşlarınızla yudumlarken de sizlere sıcak ve samimi ortamın keyfini çıkarmak için kaçırılmaz bir fırsat yaratıyor.

Kendilerine özgü uygulama ile yemekler önceden hazırlanıp davet mekânına götürülmek yerine, şefler bizzat davetin verileceği mutfağa giderek yemekleri orada hazırlıyorlar. Böylece yemekler sıcak lezzetiyle ikrama sunuluyor. Misafirler ister boğazın mükemmel manzarasını karşılarına alarak, ister kendi seçtikleri mekânda bu anne eli değmiş birbirinden özel lezzetleri deneyerek bu eşsiz ambiansın tadını çıkartıyorlar.

Büyüleyici boğaz manzarası ve unutulmaz lezzetleri ile Cafe Nar misafirlerine yenilikleriyle keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor.